My Web CalendarPublic AccessMonday 18 June 2018

When done click this header or 'Done'

View










User groups







Categories






















Todo List ❌ 
18.02.2017 - 02.04.2017
None.
Upcoming Events ❌ 
20.03.2017 - 02.04.2017
Tuesday 21 March 2017

14:00 - 16:00

  Djordje Baralic


14:15

  Aleksandar Samardzic


Wednesday 22 March 2017

11:00

  Katica R. (Stevanovic) Hedrih


14:15

  Bozidar Jovanovic


18:00

  Veljko Vujicic


Thursday 23 March 2017

15:00

  Aleksandar Perovic


17:15

  Batat Wafaa


Friday 24 March 2017

14:15

  Marko Radovanovic


16:15

  Petar Markovic


Tuesday 28 March 2017

12:15

  Katica R. (Stevanovic) Hedrih


14:00 - 16:00

  Rade Zivaljevic


14:15

  Goran Grubic


Wednesday 29 March 2017

11:00

  Slobodan Ninkovic


14:15

  Bozidar Jovanovic


18:00

  Aleksandar Obradovic


Thursday 30 March 2017

15:00

  Nebojsa Ikodinovic


17:15

  Milos Djoric


Friday 31 March 2017

14:15

  Tijana Sukilovic


March 2017 - May 2017
wkMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
11 13 March
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
12 20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
16:15 Petar Markovic The good, the bad and the ugly
25
 
26
 
13 27
 
28
 
12:15 Katica R. (Stevanovic) Hedrih Tri upravnika odeljenja za mehaniku
14:00 Rade Zivaljevic Nestoedri i sekundarni politopi
29
 
14:15 Bozidar Jovanovic Redukcija sistema sa simetrijama
30
 
15:00 Nebojsa Ikodinovic Infinitarne verovatnosne logike
31
 
1 April
 
2
 
14 3
 
18:00 Vladimir Drekalovic Dokaz i matematicki Platonizam
4
 
14:00 Vladimir Grujic GKM teorija
5
 
14:15 Borislav Gajic Dinamika relativnog kretanja
6
 
7
 
8
 
9
 
15 10
 
11
 
14:00 Vladimir Grujic GKM teorija II
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
16 17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
17 24
 
25
 
26
 
11:00 Veljko Vujicic Prilog tenzorskom integraljenju
27
 
15:00 Miodrag Raskovic i Aleksandar Perovic O beskonacnosti kod Grka i beskonacnosti uopste
28
 
12:15 Nikola Sadovek Teorema Lomonosova
29
 
30
 
18 1 May
 
2
 
3
 
4
 
15:15 Ilijas Farah Logika i algebre operatora
5
 
6
 
7
 
19 8
 
14:15 Theodore Popelensky On combinatorial Ricci flow on surfaces
9
 
12:15 Natalija Jelenkovic 1917. godina spoznaja i otkrica
14:15 Vojkan Vaskovic Kriptovalute
10
 
11
 
12
 
14:15 Boban Velickovic Spektrum L_{\omega_1,\omega} teorija
13
 
14
 
20 15
 
18:00 Milos Adzic i Kosta Dosen Gedelov kurs osnovne logike na Notr Dejmu
16
 
14:00 Sinisa Vrecica i Rade Zivaljevic Novosti iz topoloske kombinatorike
17
 
18
 
17:15 Miodrag Mateljevic Geometrija Prostora Minkovskog
19
 
12:15 Uros Dinic Disekcije sa sarkama
20
 
21